הגדרות  להלן הגדרת המונחים המופיעים בתקנון זה:
 1. החברה – חברת מנסונדה בע”מ, GUAPAS ח.פ. 515653418
 2. האתר – אתר האינטרנט WWW.GUAPAS.CO.IL
 3. הפריטים – הבגדים המופיעים באתר ומוצעים בזאת למכירה
 4. מועד אספקת המלאי לבית הלקוח – היום בו נמסר המלאי שהוזמן על ידי המשתמש/ת ליעד המבוקש על ידי המשתמש/ת
* דואר רשום למשלוח הסחורה: עד 14 ימי עסקים בכפוף לדואר ישראל * דואר שליחים: עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה
 1. כתובת למשלוח דואר – הכתובת שציינ/ה המזמינ/ה ככתובת למשלוח הזמנות
 2. המועד המבוקש לאספקת הסחורה – המועד שציינה המזמינ/ה כמועד בו היא מעדיפ/ה שתסופק לה הסחורה
 3. יום ביצוע ההזמנה – היום בו אישרה חברת האשראי את העסקה שביצעה המזמינ/ה
 4. ימי עסקים – ימים א’-ה’ בכל שבוע קלנדרי – לא כולל ימי ו’, שבת, ערבי חג וחול המועד
  כללי
 1. GUAPAS – “גוואפס” הינו אתר אינטרנט המהווה חנות וירטואלית למכירת בגדים ואביזרי אופנה המיובאים מצרפת ומאיטליה וכל זאת באמצעות האתר, רכישה טלפונית, מכירות מיוחדות ובאמצעות דיוורים הנשלחים ללקוחות שנרשמו למועדון האתר (להלן: “האתר”) והוא בבעלות החברה ומנוהל על ידה.
 2. בכל מקום בו נעשה בתקנון זה שימוש בלשון נקבה הכוונה היא גם לזכר
 3. לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של החברה במייל guapas.women@gmail.com או לשירות הלקוחות שלנו – 2363 272 050
 4. תקנון זה הינו הבסיס החוקי לרכישה ולגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין החברה לבין הגולשת באתר ו/או המזמינה דרך האתר.
 5. כל המבצעת רכישה דרך האתר מצהירה כי טרם ביצוע הפעולה קראה את תקנון האתר, וכי היא מסכימה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות ותנאיו של תקנון זה.
 6. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי בהתאם לצרכיה וזאת מבלי ליתן הודעה מוקדמת.
 7. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות בשום צורה או אופן את הנהלת האתר. יחד עם זאת, מובהר בזאת כי החברה תשתדל כמיטב יכולתה להציג בפני לקוחותיה תמונות אמינות ככל שניתן.
 8. החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או הבגדים שתמונותיהם מופיעות באתר.
 9. כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע״מ כחוק ואינם כוללים דמי משלוח.
 10. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר ואת תעריפי המשלוחים מעת לעת ובלא כל צורך במתן הודעה מוקדמת. המחיר התקף בזמן ההזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת תהליך הרכישה והכולל בזאת את מסירת פרטי כרטיס האשראי. היה ובמהלך עדכון המחירים על ידי הנהלת האתר ו/או מי מטעמה עדיין לא הושלם – מכל סיבה שהיא – תהליך ההזמנה על ידי הלקוחה – תחוייב הלקוחה בהתאם למחירים המעודכנים.
 11. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או כל מכשיר טכנולוגי אחר (כמו טלפון נייד, מחשב נייח, טאבלט וכו׳).
 12. הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות, ואף רשאית להפסיק בכל עת מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, ומבלי ליתן כל הודעה מוקדמת על כך.
 13. בעת ביצוע הליך הרכישה באתר ו/או עדכון סל הקניות, החברה שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת ללקוחה אודות הפסקת הרכישה באמצעות שליחת מייל לכתובת שהוזנה באתר.
 14. שימוש בתגיות Guapas #Guapasfashion# ברשת החברתית אינסטגרם ו/או ברשת החברתית פייסבוק ייחשבו בעיני הנהלת האתר כהזמנה לשיתוף בתכנים שיופיעו עם העלאתם באתר בקטגוריה הרלוונטית. כל גולשת שאיננה מעוניינת בהצגת תכניה – מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות שלנו והסרת התכנים תתבצע במיידית.
 15. מבצעים וקופוני הנחה חלים על כל הפריטים באתר מלבד פריטים הנמצאים בסייל. ניתן לממש את הקופון ברכישה במסגרת האתר בלבד. במקרה של החזרת פריט שנקנה בהנחה עם שימוש בקופון, הסכום שיוחזר יהיה זה ששולם לאחר ההנחה.
16.בעת ההרשמה לאתר תנתן האפשרות לקבלת דיוורים שוטפים מהנהלת האתר ו/או מטעמה. במידה והלקוחה מעוניינת להסיר את עצמה מן הדיוור לאחר שנרשמה, היא יכולה לעשות כן באמצעות לחיצה על הלינק שבתחתית הדיוור. 17.רישומי הדוחות של החברה בלבד בכל הנוגע לפעולות המתבצעות באמצעות האתר יהוו ראיה לנכונות הפעולות.
 1. הרישום לאתר מוגבל ביצירת חשבון יחיד לכל לקוחה. החברה שומרת לעצמה את הזכות להסיר חשבונות כפולים.
רישום לאתר וביצוע הזמנות  1.רכישת הפריטים והמוצרים תתבצע על ידי לקוחה שנרשמה באמצעות מילוי טופס ההזמנה המופיע באתר. יובהר בזאת כי מילוי כל הפרטים במלואם מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.
 1. הנהלת האתר מחוייבת שלא לעשות כל שימוש בפרטי הלקוחה, אלא בכפוף למדיניות הפרטיות של האתר ומהווה חלק בלתי-נפרד מתנאי שימוש ורכישה אלה.
 2. על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ללא תקלות, יש להקפיד על מסירת פרטים מדוייקים כפי שנדרש באתר. במקרה של מסירת פרטים שגויים – החברה לא תוכל להבטיח את הגעת המוצרים ליעדם הסופי.
 3. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה עקב מסירת פרטים מוטעים – תחוייב הלקוחה בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.
 4. פרטי ההזמנה כפי שהזינה הלקוחה בטופס ההזמנה ורישום העסקה במחשבי החברה יהוו ראייה סופית לביצוע הרכישה באתר.
 5. במקרה בו לא אושרה העסקה ע״י חברת האשראי, תקבל הלקוחה הודעה מתאימה על כך ותדרש למסור אמצעי תשלום אחר.
 6. כל לקוחה תהיה רשאית להזמין מוצר ולבחור את היעד המבוקש למשלוח על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה – יובהר בזאת שהיעד האחרון למשלוח שיעודכן על ידי הלקוחה יישמר במאגר החברה כיעד המבוקש של הלקוחה.
 7. מובהר בזאת כי חברת Guapas רשאית, על פי שיקול דעתה וללא כל מתן הודעה מוקדמת מראש, למנוע מלקוחה את האפשרות להשתמש באתר לרבות בתכנים המופצים על ידו ו/או לבצע רכישות באתר גם כאשר נמסרו הפרטים, המסמכים המחייבים אושרו וניתנה הסכמת הלקוחה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות ו/או לבטל השתתפות של משתמשת שהתנהגותה איננה הולמת או שאיננה עולה בקנה אחד עם תקנון זה או במקרים הבאים:
 • המנסה לפגוע בניהולו התקין של האתר או שבוצע מעשה הפוגע או עלול לפגוע באתר או בהנהלת האתר, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של הנהלת האתר
 • אם בזמן ההרשמה לאתר נמסרו במכוון פרטים שגויים
ג. אם הופרו תנאי הסכם זה, תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר ד. אם שירותי האתר ישמשו לביצוע מעשה המוכר כבלתי-חוקי על פי דיני וחוקי מדינת ישראל או כדי לסייע או לעודד ביצועו  של מעשה זה ה. אם ישנו חוב כספי לחברה והחוב טרם נפרע ו.  אם כרטיס האשראי שברשות הלקוחה נחסם או הוגבל לשימוש מכל סיבה שהיא
 1. עם ביצוע ההזמנה ע״י הלקוחה תבצע החברה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע״י חברות האשראי, תישלח הודעה ללקוחה שהעסקה אושרה.
 2. אם יוברר שכרטיס האשראי של הלקוחה איננו בתוקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, או שחברת פייפאל (או כל שירות ארנק אלקטרוני אחר) איננה מכבדת את החיוב, או שהמוצר המבוקש איננו קיים במלאי שבידי החברה, הנהלת האתר תיצור קשר עם הלקוחה לשם השלמת העסקה או ביטולה.
 3. בתשלום באמצעות חשבון פייפאל תתבקש הלקוחה להזין את פרטי חשבונה הקיים באתר פייפאל, או תוכל לבחור לפתוח חשבון פייפאל חלופי. אם החליטה הלקוחה לשלם באמצעות חשבון פייפאל, החברה תוכל לגבות את התשלום עבור המוצרים רק לאחר קבלת אישור מפייפאל. השימוש בשירות זה וקבלת האישור כפופים לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של פייפאל ולא של אתר החברה.
 4. אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר שנרכש קיים במלאי החברה במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. אולם במידה ולא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחוייבת במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין אם נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג’. יובהר בזאת כי הנהלת האתר תשיב ללקוחה את מלוא הסכום ששילמה במידה ואכן שילמה לחברה ו/או תבטל את החיוב. לעיתים ייתכנו מצבים בהם מצויין שפריט מסוים קיים במלאי אבל בפועל איננו קיים ועל כן לא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוחה לא תהא כל טענה בקשר לכך וזאת בכפוף להשבת הסכום ששולם ללקוחה על ידי החברה.
 5. הזמנה כאורחת באתר- קיימת אפשרות לבצע רכישה באתר ללא כל הרשמה. אולם, במידה ובוצעה הזמנה תתבקש הלקוחה לבצע רישום מיידי באתר.
 6. לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים, ויש בו רק כדי להעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל הנהלת האתר.
 7. קבלת מתנה או הטבה במסגרת מבצע ו/או תחרות שייערכו מוגבלים לפריט אחד ללקוחה.
שימוש באתר לקוחה רשאית לבצע הזמנות באתר וזאת בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:
 1. הלקוחה הנה בעלת תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או שהיא תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.
 2. הלקוחה כשירה לבצע פעולות משפטיות מחייבות; במידה והינך קטינה (מתחת לגיל 18) או אם אינך זכאית לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, הנך נדרשת ליידע את הורייך ו/או את האפוטרופוסים החוקיים שלך בדבר הנחיות והוראות תקנון זה ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות מכל סוג במסגרת האתר. על ההורים חלה אחריות ליידע את הקטינים המעוניינים לגלוש באתר בדבר התקנון, ולפקח על פעילות הקטינים בכדי שהקטינים יפעלו על פי תנאי תקנון זה. כל פעילות אשר תבוצע על ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים ו/או ההורים ו/או האפוטרופוסים לאמור בתנאי התקנון.
 3. לקוחה הינה בעלת כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו”ל ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
 4. הלקוחה הינה בעלת תיבת דואר אלקטרונית פעילה ברשת האינטרנט ובעלת כתובת בישראל.
ביצוע עסקה והחזרת מוצרים
 1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק).
 2. בידי המזמינה (ולא הנמענת) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן: כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
א. ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוחה לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזר ללקוחה מלוא החיוב ששילמה בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק. ב. במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה או לאחר קבלת הסחורה במחסני החברה, יינתן זיכוי כספי מלא אולם עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר למשרדי החברה ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק כלשהו סביר ובלתי סביר ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה – לא תזוכה המזמינה בשום צורה ואופן. ג. ניתן להחזיר את הפריט שלא נעשה בו שימוש יחד עם אריזתו המקורית ויחד עם התווית שלו תוך 14 יום מעת קבלתו. ד. החברה הינה בעלת שיקול הדעת הבלעדי בכל הנוגע למצב הסחורה שמוחזרת למשרדי הנהלת החברה. ה. זכאות לזיכוי כספי מותנית בזמן של עד חודש (לכל המאוחר) מיום ביצוע העסקה באשראי או באמצעות PayPal.
 1. החזרת הפריטים – הלקוחה תשלח את הפריט חזרה לחברה ללא עלות משלוח, כפי שמפורט בדף המצורף לכל חבילה/אריזה ומאפשר שירות דואר גוביינא על חשבון החברה.
פריטים שנרכשו בירידים ו/או במשרדי החברה
 1. מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל והלקוחה הביעה עניין להחזירם – ניתן יהיה להחזירם עד 7 ימי עסקים. הלקוחה תקבל החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או בניכוי של 100 ש”ח – הזול מביניהם. במידה ותבחר בקבלת זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט)- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם – ללא ניכוי.
 2. את הפריטים שעלולים להינזק או להשבר כתוצאה מהמשלוח – ניתן להחזיר פיזית למשרדי החברה (אחוזה 88, רעננה) עד 14 יום מרגע קבלתם במען שהוזן באתר.
 3. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.
 4. לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או או מתנות.
 5. החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר תעמוד מעל 50 ש”ח.
סודיות מידע 1. האתר לא יעשה כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוחה אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. האתר יאפשר גישה למידע רק לעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן שירות. 2. האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע, אולם ייתכנו מקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכוח עליון. האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.
 1. החברה איננה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשבייה.
 2. החברה משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ועל פרטיות לקוחותיה.
 3. במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון החברה לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוחה או למי מטעמה אם מידע יאבד או יגיע לגורם עויין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
 4. החברה מתחייבת שלא לעשות כל שימוש בפרטי הלקוחות שנרשמו באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוחה.
 5. הנהלת האתר עושה מאמץ לספק ללקוחה שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, הנהלת האתר אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות וכשלים למיניהם – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל הנהלת האתר או אצל מי מספקיה.
 6. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע״י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אובדן, עוגמת נפש וכתוצאה ישירה או עקיפה שייגרמו למשתמשת או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.
אספקה ומשלוחים 
 1. אספקת המוצרים לרוכשת תבוצע באמצעות חברות שליחויות או באמצעות דואר רשום במסגרת זמן האספקה שהובטח במכירה.
 2. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת הפריטים שבחרה הלקוחה לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של עסקה שתבוצע בתשלומים – ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון.
 3. במשלוחים שיבוצעו באמצעות שליחים יבוצע תיאום מראש טרם מסירת ההזמנה. החברה מתחייבת להוציא למשלוח את ההזמנות ליעד המבוקש תוך שני ימי עסקים. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך 3 ימי עסקים. במידה ומדובר על יישובים רחוקים – יישובי הערבה, אילת, יישובים מעבר לקו הירוק ויישובים ברמת הגולן – החברה לא תוכל להתחייב להגעת ההזמנה עד 3 ימי עסקים. במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה – ההזמנה תישלח באמצעות דואר רשום.
 4. משלוח בדואר רשום – זמן השילוח הוא בכפוף לדואר ישראל המתחייב לעד 14 ימים עסקים.
 1. החברה לא מקבלת על עצמה את האחריות של עיכובים כתוצאה מפעילותם של חברות השילוח השונות.
 2. האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או של חברת המשלוחים. החברה רשאית אך לא מתחייבת לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה גם אם ההזמנה התקבלה במחשבי האתר ו/או באמצעות רכישה טלפונית.
 3. מועדי האספקה אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.
 4. ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוחה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
מבצעים והטבות SALE החזרת פריטי SALE: פריטים שנרכשו ב-SALE ניתנים להחזרה עד 30 יום מיום הרכישה. ניתן יהיה להחזיר פריטי SALE בניכוי של 5% משווי הפריט או החזר כספי בסכום של 100 ש”ח – הזול מביניהם. במידה והלקוחה מעוניינת בהחזרת הפריט וקבלת קרדיט עבורו לשימוש עתידי באתר, שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם, ללא ניכוי. החזר כספי מותנה בכך שעלות הפריט הינו מעל 50 ש”ח. בבחירת משלוח עד הבית – עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. * חברת GUAPAS שומרת לעצמה הזכות לשנות את ההטבות המצוינות לעיל על פי שיקול דעתה.     שירות לקוחות לכל שאלה ו/או הבהרה בנוגע לפעילות האתר ולמוצרים המוצגים בו ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני. הנהלת האתר תעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה בתוך 48 שעות . אחריות החברה 
 1. החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, או עקיף שיגרם למשתמשת ו/או למזמינה ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.
 2. הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה על מנת לספק מוצר איכותי במועד המבוקש. אם הלקוחה סבורה כי המוצר שרכשה באמצעות האתר לוקה בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בטלפון – 1-700-555-812 והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.
 3. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה לרבות: תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, אירועים בלתי-צפויים, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.
4.במידה ונפלה טעות סופר בתיאור הפריט – לא יחייב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר. 5.תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין הפריטים הנמכרים בפועל.
 1. בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך הבגד/מוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
 2. החברה איננה אחראית לשימוש שתעשה הלקוחה ו/או המזמינה שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה לרבות ביצוע כביסה.
קניין רוחני וזכויות יוצרים
 1. כל זכויות הקניין הרוחני לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, התכנים השיטות והסודות המסחריים הינם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תאור הפריטים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.
 2. אין להעתיק/לשכפל/למכור/להפיץ/לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב בגדים, תמונות הבגדים וכיוצא בזאת בלא קבלת רשותה של החברה מראש ובכתב.
 3. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.
 4. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה, אם זו תינתן מלכתחילה.
 5. כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החברה ובעלי החברה.
 6. אין להציג תכנים מהאתר בשום פלטפורמה אחרת ובשום מסגרת בלא לקבל את רשות הנהלת האתר, באם תינתן כזאת.
 7. אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת – המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.
8.יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד. 9.השם ‘GUAPAS’ וכן שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.
 1. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך בתכנים מתוך האתר לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים או דפוס וכיוצ”ב לכל מטרה אחרת.
מדיניות פרטיות
 1. הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: “הנרשמת”) במסגרת מילוי טופס ההרשמה יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של החברה.
 2. החברה לא תמסור את פרטיי הנרשמת, אלא בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן:
א. אם תידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין ב. אם תקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדה בגין פעולות שבוצעו על ידי הנרשם ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הנרשמת לבין חברה ג. אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה חשד כי הנרשמת ביצעה באתר שימוש לצורך ביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או כדי לאפשר, להקל, לסייע ו/או לעודד את ביצועו של מעשה כזה. ד. תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי הפר הנרשמת איזה מתנאי התקנון ו/או כל הסכם עם חברה ו/או עם מי מטעמה. ה. אם תארגן החברה את פעילותה במסגרת גוף אחר- וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילותה עם פעילותו של גוף אחר. ו. אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי ביצע הנרשמת מעשה ו/או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם.
 1. מילוי טופס ההרשמה מהווה את הסכמתה של הנרשמת לכך שפרטיה וכל מידע אודותיה שהגיע ו/או יגיע לידיעת חברה, יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של חברה או מי מטעמה, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות הבאות:
 • למטרות דיוור שיווקי ופרסומי, קידום מכירות, מכירות ולמטרת פנייה לנרשמת בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון, לרבות בכתב, בפקסימיליה, בדפוס, בטלפון, הודעת טקסט, בדרך ממוחשבת או באמצעי אחר.
ב. לצרכי ניתוח ומחקר סטטיסטי, עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר הנוגע לשיווק והגברת נאמנות הלקוחות ג. המידע כאמור ייחשב לקניינה של החברה והנרשמת מוותרת בזאת על כל טענה בגין שימוש ו/או בעלות במידע כאמור, לרבות ויתור על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א 1981.
 1. הנרשמת מאשרת שידוע לה כי לא חלה עליה חובה חוקית למסור את פרטיה וכי מסירת המידע הנ”ל נעשית מרצונה החופשי ובהסכמתה. הנרשמת מסכימה באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטים שמילאה ומאשרת כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותה בפיצוי כלשהו.
 2. נרשמת שמעוניינת להסיר את עצמה ממאגר המידע ו/או המבקשת שלא לקבל פניות נוספות באמצעות הדיוור הישיר תפנה בכתב לאתר האינטרנט של החברה
https://www.guapas.co.il או שתפעל באמצעות מנגנון ההסרה שקיים בכל דיוור. דין ושיפוט פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך בבית המשפט המוסמך בכפר סבא בלבד. לשאלות והבהרות ניתן לפנות ל info@GUAPAS.CO.IL ט.ל.ח.